FIRMA

O NAS

LIDERZY W DYSTRYBUCJI AUTOKLAWów

Ningbo Ican Machines Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, rozwojem i produkcją urządzeń oraz asortymentu do sterylizacji i dezynfekcji z prawie 20-letnim doświadczeniem. Celem firmy jest dalsze koncentrowanie się na rozwoju i innowacjach nowych produktów do sterylizacji w celu dostarczania trwalszych, łatwiejszych, bezpieczniejszych i szybszych rozwiązań sterylizacyjnych. 

Wierzymy, że skupienie się na jednym obszarze jest najlepszym sposobem na osiągnięcie wysokiej jakości i innowacji technologicznych. Nasze linie sterylizacyjne obejmują sterylizatory wolno-stojące od 8 litrów do 45 litrów klasyfikowane jako autoklawy klasy B, wykonane zgodnie z najściślejszą europejską normą EN13060 i sprawdzone przez TUVRheinland z certyfikatem CE. Tymczasem nasza fabryka posiada certyfikat jakości medycznej ISO13485 i CMDCAS North America. 

Doskonałe produkty, identyfikacja priorytetów, wraz z naszą najważniejszą zasadą „Najpierw jakość” to droga do satysfakcji użytkowników i dystrybutorów, a nas, do wielu wyróżnień i wygranych.
Z przyjemnością czekamy na kontakt z każdą osobą zainteresowaną naszą działalnością.

NASZA FIRMA

W centrum firmy o powierzchni liczącej 5000 m kw. nasze zespoły inżynieryjne i projektowe nieustannie skupiają się na jakości produkowanych urządzeń oraz na wdrażaniu nowych i jednocześnie niezawodnych rozwiązań.

Rygorystyczna kontrola jakości i badania wytrzymałościowe wspomagane są przez nasz automatyczny system informatyczny.
Nasze zaangażowanie w jakość sprawia, że procedury medyczne są bezpieczniejsze, a ciągłe doskonalenie technologii i funkcjonowania naszych produktów pomaga klientom zwiększyć wydajność, umożliwiając prowadzenie wysoce efektywnego procesu sterylizacji.

Posiadamy szerokie grono specjalistów wśród których, wielu towarzyszy nam od początku powstania firmy. Dlatego nasi pracownicy posiadają pełne doświadczenie i wgląd w produkcję autoklawów o wysokiej wydajności.

Optymalna obsługa od doświadczonych techników.
Nasi doświadczeni przedstawiciele na terenie innych krajów, w tym Polski, są gotowi do pomocy w każdym aspekcie urządzeń. Rozwiązują problemy klientów w możliwie najszybszy i najbardziej efektywny sposób, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twoich wymagań.

Wystawy

Dental South China: March 2-5th 2022 (Guangzhou) 
Booth number 15.3E25. Visit Dental South China website

AEEDC: February 1-3rd 2022 (Dubai) 
Booth number 1A06. Visit AEEDC website

ISO 13485:2003
System zarządzania jakością w zakresie: Projektowania i rozwoju, Produkcji i dystrybucji sterylizatorów parowych.

POBIERZ CERTYFIKAT

CE CERTIFICATE
Pełna deklaracja zgodności dla Wyrobów medycznych

POBIERZ CERTYFIKAT

MDSAP ISO 13485:2016
System zarządzania jakością MDSAP w zakresie: Projektowania i rozwoju, Produkcji i dystrybucji sterylizatorów parowych.

POBIERZ CERTYFIKAT